Jūsu Siltu Māju Partneris

katru dienu, lai arī kur Jūs būtu

Tagad Jūsu mājas būs siltas un omulīgas – nav būtiski, kur atrodaties – mājās vai darbā. Jums pastāvīgi ir pieeja savas apkures sistēmas pārvaldei. Pateicoties GĀZES APKURES VIEDSISTĒMAI varēsit iestatīt temperatūras režīmus ar stundu precizitāti vai arī to regulēt ar tālruni, izmantojot viedlietotni. Vienkārši lietot un sevišķi ērti.

Play Video

Gāzes apkure

Gāzes apkures sistēma – maksimāls komforts ar vieglu apkopi

Gāzes Balonu Apkures Sistēma ir paredzēta jums, ja vēlaties būt neatkarīgi no pastāvīgas katla kurināšanas, no sarežģītas sistēmas ierīkošanas un apkopes. Ja vēlaties ērtu apkuri, patīkamu istabas temperatūru un optimālus apkures izdevumus. Ekoloģiskais apkures veids sildīs jūsu mājas, nepiesārņojot vidi, kurā dzīvojat. Pasakiet NĒ melnajiem dūmiem no skursteņa.

Ātra ierīkošana

Ātra un nesarežģīta sistēmas montēšana

Vienkārša un nesarežģīta sistēmas ierīkošana – liela priekšrocība jums, kad vēlaties izvairīties no pazemes sistēmu ierīkošanas un rakšanas sētā, kad novērtējat laiku, jo sistēma tiek ierīkota 1-2 darba dienu laikā. To varat izdarīt par ziemā. Kompaktā gāzes balonu skapja novietošanai izvēlieties vietu pie mājas ārējās sienas. Moderno, klusās darbības katlu piekabiniet katlu telpā vai citās palīgtelpās. Darbu veikšanai iesakām vērsties pie gāzes apkures sistēmu montēšanas speciālistiem.

Balonu piegāde

Gāzes balonu nomaiņa un piegāde

Gāzes piegādes sistēmu veido divas balonu grupas. Sākumā gāze tiek lietota no vienas grupas, bet, kad tā tiek iztukšota, pārslēdzas un gāze tiek lietota no otras balonu grupas. Tā ir zīme, ka laiks nomainīt tukšos gāzes balonus pret pilniem. Kamēr gāze tiek izmantota no otrās balonu grupas, Saurida darbinieki piegādās un nomainīs tukšos balonus pret pilniem. Neaizmirstiet pasūtīt gāzes balonu apkalpošanas pakalpojumu.

Apsildīšana ar radiatoriem
Kādu apkures sistēmu izmantojat – pavisam nav būtiski. Būtisks ir siltums jūsu mājās. Gāzes apkure ir lieliski piemērota tiem, kuriem apsildīšana ar radiatoriem. Gāzes katli sasniedz pat 82 C grādu temperatūru. Pievērsiet uzmanību – ne visas apkures sistēmas var ar to lepoties.
Grīdas apsildīšana
Cik patīkami ir vēsā ziemas rītā ar basām kājām pieskarties siltai grīdai. Gāzes apkure ļauj sasniegt un fiksēt komfortu temperatūru, kas nepieciešama grīdu apsildīšanai.

Apkures pārvalde

Ar Tālruni Viedajiem lietotājiem

Izvēlieties gāzes apkures sistēmu ar temperatūras regulatoru Bosch Control CT200 – gāzes apkures tehnoloģija, kas pielāgojas jūsu dzīves ritmam. Izveidosit savās mājās diennakts vai pat mēneša apkures temperatūras režīmus ar stundu precizitāti. Pēc esošās āra temperatūras un jūsu noteiktās iekštelpu temperatūras, gāzes katls automātiski saregulēs siltuma daudzumu, kuru nepieciešams saražot.

  • pārvaldes lietotni tālrunī bez maksas varat lejupielādēt “Apple” vai “Android” veikalā
  • nav nepieciešamas speciālas zināšanas vai iemaņas, lai izmantotu lietotni – sevišķi vienkārša pārvalde
  • pārvaldes sistēmā integrēts bezvadu Wi-Fi
  • iekštelpu un karstā ūdens temperatūras programmēšana
  • pašrocīgas mācīšanās režīms, pielāgots jūsu dzīves veidam
  • patērētās enerģijas vēstures atskaites
  • āra un iekštelpu esošās temperatūras datu novērošana
  • enerģijas patēriņa rādītāji

Klientam, iegādājoties SAURIDA GAS gāzes apkures sistēmu, piešķiram tiesības lietot gāzes balonus kamēr vien klients pērk UAB SAURIDA gāzi. Gāzes baloni komplektācijā nav iekļauti.

SAURIDA Gas apkures sistēmu iekārtas var būt dažādas, atkarībā no pasūtītās Gāzes apkures sistēmas komplektācijas.

Gāzes apkures

sistēmu veido

1.  Automātiskais regulators ar gāzes piegādes kontroles sistēmu regulē gāzes piegādi no atsevišķu balonu grupām.
2. Reduktors regulē gāzes piegādes caurlaidību starp gāzes iekārtām.
3. Gāzes balonu pievienošanas kolektors.
4. GSM viedmodulis nosūta sms paziņojumu lietotājam un piegādātājam par patērēto vai papildināto vienu gāzes balonu grupu sistēmā.
5. Gāzes noplūdes detektors, kas, esot gāzes notecei, nosūta signālu automātiskajam pretspara vārstulim.
6. Automātiskais pretspara vārstulis, esot gāzes noplūdei, aptur gāzes piegādi.
7. Gāzes piegādes sistēmas iekārtas skapis paredzēts, lai pasargātu gāzes piegādes iekārtu no ārējiem mehāniskiem bojājumiem, kā arī no citiem vides faktoriem. Skapis tiek izgatavots no cinkota metāla un tiek krāsots ar pulverklājuma tehnoloģiju, kas ir izturīga pret laikapstākļiem.

8. Gāzes katls ir ideāli salāgots ar ārējo gāzes piegādes sistēmas iekārtu, kas piegādā propāna gāzi. Gāzes kondensācijas katls izceļas ar nelielu degvielas patēriņu, augstu lietderības koeficientu, modernu dizainu un klusu darbību. Saskaņā ar savas ģimenes vajadzībām izvēlieties gāzes katlu, kas ne vien ražos siltumu jūsu mājām, bet arī sagatavos silto ūdeni.
9. Automatinis temperatūros valdiklis. Jums tereikia pasirinkti pageidaujamą vidaus temperatūrą, o lauko daviklio dėka, katilas automatiškai sureguliuos reikiamą pagaminti šilumos kiekį. Katilo temperatūrą galite valdyti nuotoliniu būdu išmaniuoju telefonu.
10. Āra sensors sūta datus katlam par esošo āra temperatūru.
11. Karstā ūdens temperatūras sensors pievienojams ūdens sildītājam (ūdens sildītājs neietilpst komplektācijā).
12. Teleskopa tipa skurstenis gaisa padevei un gāzes izmešiem.

Klientam, iegādājoties SAURIDA GAS gāzes apkures sistēmu, piešķiram tiesības lietot gāzes balonus kamēr vien klients pērk UAB SAURIDA gāzi. Gāzes baloni komplektācijā nav iekļauti.

SAURIDA Gas apkures sistēmu iekārtas var būt dažādas, atkarībā no pasūtītās Gāzes apkures sistēmas komplektācijas.

Atrod Sev

Piemērotu Variantu

Gāzes apkures sistēma paredzēta dzīvojamo ēku apkurei un karstā ūdens sagatavošanai.
Ņemot vērā savas dzīvojamās ēkas apsildāmo platību, izvēlieties sev piemērotu gāzes apkures sistēmu.
Ņemot vērā savas dzīvojamās mājas kvadratūru, izvēlieties un piespiediet uz zemāk esošā attēla.

Saņemiet piedāvājumu
lv
ru_RU lv